Місія бібліотеки - забезпечення якісним обслуговуванням громади міста

четвер, 25 вересня 2014 р.

загальносистемний День інформації
«Шукайте, вивчайте, відкривайте високе і вічне!»


«Все змінює його величність час,
Зникають люди. Племена. Народи
Та книга – мов негаснуча свіча,
Бо слово – із нетлінної породи!»

       З метою підвищення іміджу бібліотек серед населення, зміцнення соціальної значущості бібліотек, з 23 по 25  вересня 2014 року в бібліотеці-філії № 2 для дорослих проводиться загальносистемний День інформації «Шукайте, вивчайте, відкривайте високе і вічне!»
       Під час заходів, присвячених  Всеукраїнському  Дню бібліотек, користувачі  бібліотеки  матимуть нагоду ознайомитись з виставкою-переглядом літератури  «У книгах – часопис віків».
      Перегляд представлений такими журналами як «Бібліотечний вісник», «Бібліотечна планета», «Дивослово», «Вісник книжкової палати», «Шкільна бібліотека», «Дошкільне виховання».

       Ці видання розраховані як на фахівців бібліотечної справи, так і на широке коло читачів.
       Велику увагу привертає стаття в журналі «Бібліотечні новини» про 10 найдорожчих книг світу. У сучасному світі потреби читачів зростають у напрямку освітньої та професійної інформації, про що йдеться в статті В.Жукової «Трансформація бібліотеки в інфраструктуру суспільства».
       Для шкільних бібліотекарів буде корисною стаття в журналі «Шкільна бібліотека», № 20 за 2013 рік, «Книга – незамінний засіб духовно-морального виховання».
       Тож, читання повинно виконувати три основні завдання: давати людині знання, розуміння та активний настрій у роботі.
       Запрошуємо всіх бажаючих до нашої книгозбірні.

       Чекаємо на Вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар