Місія бібліотеки - забезпечення якісним обслуговуванням громади міста

четвер, 19 лютого 2015 р.

Агата Крісті: життя як детектив
17 лютого бібліотекарі відділу літератури іноземними мовами ЦМБ ім. М.Горького разом зі студентами медичного коледжу досліджували життя і творчість однієї з найпопулярніших авторів детективного жанру – Агати Крісті.
Вечір-постать «Загадкова леді Агата» присвячено 125-річчю з дня народження видатної письменниці, яка по праву носить звання «королеви детективу».
Студентська молодь мала гарну можливість ознайомитись з досі невідомими фактами з біографії та творчості письменниці, а також із «зіркою» детективу – літературним героєм Еркюлем Пуаро.
Літературний доробок письменниці – це кількасот книг найулюбленішого читачами жанру – детективного. У відділі літератури іноземними мовами кожен бажаючий знайде її твори мовою оригіналу, а українською та російською вони представлені у фондах практично всіх бібліотек-філій та відділів ЦМБ. Тож завітайте до бібліотеки і пориньте у вихор загадкових подій, хитросплетінь і несподіваних розвязок від неперевершеної майстрині детективу Агати Крісті!Немає коментарів:

Дописати коментар