Місія бібліотеки - забезпечення якісним обслуговуванням громади міста

четвер, 26 червня 2014 р.


         
 До Дня Конституції
          Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.
         Це одно із самих «молодих» свят сучасної України. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях.
         25.06.2014 р. в сімейній вітальні бібліотеки-філії №2 відбулося засідання клубу «Душі криниця». Присутнім читачам бібліотеки, членам клубу, жителям мікрорайону №8 було запропоновано


перегляд літератури «Я – українець,  і я цим пишаюсь!», підготований до Дня Конституції України.

         Бібліотекарі Підлубна В.І. і Осташко В.В. наголосили, що Конституція – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона ввійшла в наше життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
         Також вони нагадали історію державотворення, в якій залишили свій слід Конституції Пилипа Орлика і Михайла Грушевського, чотири радянські конституції, підкреслили, що нині діюча Конституція встановила непорушність гуманістичного принципу в майбутньому: при ухваленні нових законів або внесенні змін до чинного законодавства не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
        
         Під час перегляду літератури присутнім було зроблено наголос на те, що День Конституції ми повинні сприймати як день затвердження наших прав і свобод, день ствердження того, що «людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».

         Справжнім подарунком для учасників заходу став виступ гурту «Любава» з новою програмою «Живи та міцній, наша юна Державо!».   


Немає коментарів:

Дописати коментар