Місія бібліотеки - забезпечення якісним обслуговуванням громади міста

четвер, 6 грудня 2012 р.

«Місце зустрічі – бібліотека».

      28.11.2012 р., об 11 годині , в приміщенні сімейної вітальні бібліотеки-філії № 2 відбулося свято, приурочене до 60-річчя з дня заснування бібліотеки, свято, якого немає в  жодному календарі, свято, на якому зустрілись радість зустрічі і світло надії. 
      Більше 100 бажаючих приєднатися до поздоровлень працівників  бібліотеки з ювілеєм,  ледве вмістила сімейна вітальня.

      Дуже насиченою була програма вечора, яка включала в себе  виступи художніх
 колективів територіального центру Автозаводського району і 8-го мікрорайону, ансамблю скрипалів музичної школи № 1
 і військовослужбовців в/ч А 1546, учнів ЗОШ № 18 і літераторів з числа читачів бібліотеки.
      Поздоровити бібліотеку із знаменною датою прийшли одно-
думці і партнери бібліотеки. Серед них – депутат міської Ради
Шапран Володимир Іванович, депутат Автозаводської Ради
Корф Євген Володимирович, представник громадської організації
«Рідне місто» Борисова Надія Петрівна, завідувач відділення соціально-побутової адаптації Територіального центру Автозаводського району Голубнича Тетяна Владиславівна. 

      Слова вдячності на адресу бібліотеки за плідну співпрацю прозвучали від голови Ради громадськості мікрорайону № 8 Бойцової Наталії Станіславівни,  голови Ради громадськості мікрорайону № 9 Марченко Ірини Вікторівни.
      За активну участь бібліотечних працівників в роботі ветеранських організацій мікрорайонів № 8 і 9 по вшануванню памті ветеранів ВВВ і військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління слова подяки висловили голови Ради ветеранів  мікрорайонів  № 8 і 9. 
      Друзі бібліотеки -  заступник командира військової частини
1546, майор Вітченко Андрій Миколайович, представник військового ліцею, методист Дудник Галина Володимирівна, висловили 
щиру подяку колективу книгозбірні за щоденну кропітку працю
по сприянню гармонійному розвитку особистості. 
      Прийшли на свято також представники ЗОШ № 18, колегіуму
№ 25, дитячо-юнацького клубу «Надія», які одностайно дякували бібліотекарям за відданість обраній справі, глибоке усвідомлення
важливості благородної праці служіння людям.
      Музичні дарунки від  художнього  самодіяльного ансамблю
«Смерічка» під керівництвом Сергєєвої Любові Кирилівни надали
святу життєрадісності і весілля, молодого завзяття і невичерпної енергії, а  музичні поздоровлення від гурту «Любава» мікрорайону № 8 -  ліричності до загального настрою цього вечора.
      Оплесками зустріли глядачі юнаків музичної школи № 1 , у виконанні яких прозвучали серйозні твори як сучасних композиторів, так і композиторів-класиків.  Ансамбль скрипалів під керівництвом Гориславець Олени Федорівни, акомпаніатор - Соболевська 
Ніна Абрамівна, вразив присутніх технікою виконання, злагодженістю звучання складних музичних творів, тонким почуттям естетики авторів і втілення їх задумів у колективному виконанні.
       Готуючись до ювілею, колектив бібліотеки оголосив акцію «Привітай улюблену бібліотеку», в результаті якої читачі підготували до вечора свої як віршовані, так і прозаїчні поздоровлення,
 в яких вони висловили почуття глибокої поваги до всіх працівникків книгозбірні, вдячність за їх чуйність і людяність, компетентність і професіоналізм, відданість своїй благородній справі.
       Поздоровили своїх улюблених бібліотекарів з ювілеєм користувачі: Кривонос Е.В., Дементьєва Н.І., Дубовик Л.Г., Шай Т.Г., ГерасимовичТ.І.

      Серед читачів бібліотеки завжди було багато талановитих людей. І бібліотекарі пишаються тими, хто має здібності, втілені в вишитих, в`язаних, намальованих і т. ін.. творах, які були представлені на виставці «Художня творчість наших читачів».
       А ще бібліотека пишається своїми літераторами. Серед кори-
стувачів багато поетів-аматорів, які вже видали свої збірки,
постійно друкуються в альманахах, часто приймають участь в
заходах філіалу.  Волкова Н.І., Герасименко І.В., юна поетеса -
школярка  Купенко Надія не тільки привітали бібліотекарів з ювілеєм, але й подарували улюбленій бібліотеці свої твори, присвячені
книзі, бібліотеці, бібліотекарям.
       
А творчість читачів-літераторів була яскраво і барвисто продемонстрована на виставці «Літературна творчість наших читачів», де,  окрім роздрукованих окремих віршів поетів-аматорів, були представлені збірки і альманахи з їх творами. 

       Ведучі свята,  бібліотекарі Підлубна Валентина Іванівна і
Стегар Людмила Володимирівна, висловили вдячність своїм читачам, без яких немислима професія бібліотекаря, за їх любов до книги, цього джерела знань і світла, за їх відданість своїй бібліотеці,
про яку вони піклуються всіма можливими засобами і відгукуються
на всі заклики і акції. Користувачам  Твердохліб Л.О., Дубовик Л.Г., Герасимович Т.І. висловили подяку за книги, які вони із року в
рік дарують бібліотеці з метою поповнення книжкового фонду.

      Під час підготовки до свята бібліотекарі збирали відгуки від
читачів про роботу бібліотеки і побажання для колективу працівників на майбутнє. В день свята всі бажаючі змогли познайомитися з їх висловами на виставці "Парад читацьких думок".
       60 років існування бібліотеки-філії  № 2 –  це ціла історія, за
яку слід пригадати багато людей, які віддавали роботі розум, серце
і здоров`я. Сьогодні вони – ветерани бібліотечної праці, на заслуженному відпочинку.  На святі  слова вітання і побажання невичерепної енергії і поступливої віри, шукань, дерзань, знахідок і
світлої долі одержали Пустовіт Л.О. і Корнішова Г.Ф., які багато
років відмінної праці віддали бібліотеці-філії № 2.
       Про всіх, хто починав працювати в бібліотеці, коли вона знаходилась ще в іншому приміщенні, всіх, хто творив історію в минулі роки, жили і працювали так, що тепло їхніх сердець ще довго буде зігрівати тих, хто працює зараз, був підготовлений мультимедійний показ «Бібліотека, роки, люди, долі», який підготувала і продемонструвала провідний бібліотекар Осташко  Валентина Володимирівна.
           
      Бібліотека… Їй шістдесят! Не мало й не багато, та все ж у золоті відлита дата, серйозний і поважний ювілей. Та це лиш початок довголіття, ворота, за якими – дорога в безкінечність, у 
безмежність, з якої ще не один десяток років сторицею повертатимуться слова подяки за спраглої душі криницю, неспокій творчий, за життєдайне джерело наснаги, оазис творчості, мистецтва і добра, житейську мудрість і довговказ на подальше майбуття.
      З ювілеєм, бібліотеко!

Немає коментарів:

Дописати коментар