Місія бібліотеки - забезпечення якісним обслуговуванням громади міста

середа, 6 березня 2019 р.


СВЯТО КРАСИ І МУЗИКИ
Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
Тому організаційно-медотичний відділ ЦМБ 5 березня запросив працівників ЦБС для дорослих на свято до Міжнародного жіночого дня.
 Цей день по був наповнений весняним сонячним теплом та ніжними барвами ростових квітів, якими була прикрашена фотозона конференц-зали ЦМБ.
Всі бажаючі мали змогу сфотографуватися на фоні стильної фотозони і залишити фото на  згадку про свято весни. 

Захід відкрила директор бібліотеки Майдак Т.О., яка привітала усіх жінок зі святом, побажала всім працівникам здоров’я, наснаги та творчого натхнення. А потім учні та викладачі музичної школи №1 ім. П.І.Чайковського подарували присутнім чудові музичні композиції, натомість отримавши море оплесків.
Музична  школа славиться своїми талантами!
Це і Данилко Фрунт з композицією «Граємо на п’ять» на гитарі, 
 Владислав Біленький  - композиція «Угорський чардаш» на акардеоні, 
 Максим Гринь з композицією «Шербурзькі парасольки» на гітарі, 
 Юрій Іванович Мізяка - «Как много девушек хороших» на саксофоні,
 композиція на скрипці з кінофільму "Ромео і Джульєта" від Олени Галущенко.
Едуард Світличний - «Вечір в Гавані» на трубі, 
Бібліотекарів привітали заступники директора Сизон Н.А. і Гребенік Н.О., а також голова профспілки ЦБС для дорослих Петрушенко В.І. В цей прекрасний день від усієї душі бажали любові, добра та успіхів.
Всі присутні з гарним настроєм та подарунками залишали бібліотеку, дякуючи за це артистам та організаторам святкового заходу.

А на всіх відвідувачів бібліотеки чекає святкова фотозона у вестибюлі! Запрошуємо завітати та зробити яскраве фото!

Немає коментарів:

Дописати коментар