Місія бібліотеки - забезпечення якісним обслуговуванням громади міста

понеділок, 11 вересня 2017 р.

Поезія – це безсмертний дотик до душі
9 вересня в читальній залі ЦМБ імені М. Горького відбувся поетичний вечір «Поезія – це безсмертний дотик до душі», на якому пройшла  презентація останньої збірки нашої кременчуцької поетеси Ніли Іванівни Волкової «Пам’яті моєї острови». Вона є членом Кременчуцької спілки літераторів «Славутич», клубу любителів поетичного слова «Цвіт калини»,  автором збірки «Життя-палітра промениста». Ніла Іванівна вже має публікації в багатьох альманахах «Кременчука літературного», її твори друкувались в художньому журналі «Дніпро», в літературно-художньому журналі «Чорнильна хвиля», та частина творів увійшла в збірку «Антологія сучасної української літератури». Також багато віршів розміщуються на 4-х літературних сайтах.


 На захід зібрались не тільки  поціновувачі  таланту чудової поетеси, але й молодь, яка із задоволенням познайомилась з її віршами та прозовими творами. З вступним словом виступив поет і прозаїк  Володимир Михайлов, який написав передмову до збірки. 
Поезія Ніли Іванівни, яку вона читала натхненно та проникливо, органічно перепліталась з чудовим співом нашої талановитої співачки Олени Кравченко. Вдячні слухачі також долучились до дійства: читали поезію та уривки з прозових творів Ніли Іванівни,
бажали талановитій майстрині слова щастя, здоров’я, творчого натхнення, зробили світлини на згадку та залишили в книзі відгуків теплі слова про поетичний вечір.

Немає коментарів:

Дописати коментар